Укр

Відкритий вебінар для адміністрацій закладів освіти «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників»

News Відкритий вебінар для адміністрацій закладів освіти «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників»
None
  • Оксана Дегтярьова
  • Feb. 23, 2022

Вітання від команди EdCamp Ukraine і Служби підтримки Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Якщо Ви очолюєте заклад освіти або як заступник чи заступниця директора/-ки опікуєтеся питаннями підвищення кваліфікації педагогічних працівників – ласкаво просимо на цю програму підвищення кваліфікації!

Уся інформація про вебінар «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників», що є програмою підвищення кваліфікації,  за покликанням: https://edway.in.ua/uk/mpk/29/detail/.

Після проходження програми Ви: 

  • підвищите свій рівень обізнаності щодо використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; 
  • ознайомитеся з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для здійснення моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; 
  • набудете первинних умінь та навичок використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.

Вид підвищення кваліфікації: вебінар.

Обсяг: 2 години.

Вартість:  безоплатно.

Терміни проведення: 24.02.2022 з 15.00 до 17.00.

Місце проведення: зум-кімната.

Максимальна кількість учасниць/-ків: до 500 осіб.

Покликання для входу: https://bit.ly/webinarzo2

Документ, що видається за результатами навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації.

План вебінару:

Блок 1. Вступ. Правове підґрунтя створення Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Блок 2. Структура платформи. Функціональні можливості для закладів освіти. Цифровізація управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників: електронні архіви програм підвищення кваліфікації і документів про результати підвищення кваліфікації, моніторинг підвищення кваліфікації засобами платформи, орієнтовний план підвищення кваліфікації.

Блок 3. Служба підтримки користувачів/-ок. Довідковий центр «EdWay»: структура, огляд тематичних розділів. Найчастіші запитання. Звернення до Служби підтримки.

Блок 4. Процес реєстрації на платформі та подання заявки на навчання. Робота в Кабінеті професійного зростання. 

Блок 5. Запитання й відповіді.

Будемо раді бачити саме Вас серед учасницького кола.

Чекаємо на зустріч онлайн!

*****************************

Платформа розробляється та обслуговується громадською організацією «ЕдКемп Україна» та ТОВ «Прозорі рішення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за участі інституційних партнерів — Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій, Державної установи «Український інститут розвитку освіти», Державної служби якості освіти України, Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики».