Укр

Про навчальний вебінар «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників»

News Про навчальний вебінар «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників»
None
  • Оксана Дегтярьова
  • May 2, 2022
  • 22

Шановні керівниці і керівники закладів освіти! 

24 лютого 2022 року відбувся навчальний вебінар «EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників» (https://edway.in.ua/uk/mpk/29/detail/) від Служби підтримки платформи. 

Усі охочі можуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації із зазначеної теми. Для цього просимо Вас уважно ознайомитися з інформацією, зазначеною нижче.

Якщо Ви мали можливість відвідати вебінар онлайн, для цього здійсніть дії, викладені в алгоритмі:

1)   заповніть форму зворотного зв’язку за покликанням https://bit.ly/feedbackwebinar2402022;

2)   зачекайте два робочі дні від дати заповнення форми зворотного зв’язку;

3)   на третій робочий день пройдіть у свій Кабінет професійного зростання на платформі;

4)   у розділі Мої можливості відкрийте вкладку Завершено;

5)   знайдіть відповідну можливість підвищення кваліфікації та натисніть кнопку Переглянути документ;

6)   після цього оцінить привабливість завершеної програми підвищення кваліфікації від 1 до 5 (де 1 – мінімальна оцінка привабливості; 5 – максимальна), і напишіть короткий відгук про свої враження щодо якості навчання за програмою, її корисності та змістовності;

7)   перегляньте документ, завантажте його у форматі *.pdf або за необхідності роздрукуйте.

Якщо ж Ви не мали змоги відвідати вебінар онлайн, Ви можете переглянути його у запису за покликанням https://youtu.be/DviUGSryQwE, а потім заповнити форму зворотного зв’язку і здійснити усі дії, описані вище.

Докладніше про отримання документа у Довідковому центрі EdWay за покликанням https://edway.zendesk.com/hc/uk-ua/articles/4417112661906-Як-знайти-документ-про-підвищення-кваліфікації-на-платформі-не-авторизувавшись-.

Нагадуємо, що відповідно до чинних вимог у сфері підвищення кваліфікації, суб’єкт підвищення кваліфікації зобов’язаний видати відповідний документ не пізніше, ніж через 15 діб після успішного завершення програми підвищення кваліфікації.

Чекаємо від Вас заповнену форму зворотного зв’язку і з радістю видамо Вам сертифікат про підвищення кваліфікації!

Команда EdCamp Ukraine щиро дякує Вам, Вашим колегам, Вашим рідним і усім тим, хто зараз роблять надможливе – продовжують обороняти країну з тилу та на передовій.

Освітній фронт – це боротьба за краще майбутнє України! 

Тримаймося разом і перемагаймо!