Укр

EdWay: інструментальне рішення для організації процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Attractiveness:

star icon
Якість матеріалів
star icon
Якість викладання
star icon
Актуальність теми
star icon
Змістовність програми
star icon
Відповідність профстандарту
star icon
Доступність матеріалів
star icon
Гнучкість навчання
star icon
Злагодженість комунікації
star icon
Відповідність змісту та обсягу
star icon
Оцінювання та рефлексія
star icon
Організація процесу
star icon
Практико-орієнтованість
star icon

Підвищення рівня обізнаності провайдерів освітніх послуг у сфері підвищення кваліфікації про використання сучасних інструментальних рішень; ознайомлення з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для організації та здійснення процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; набуття первинних умінь та навичок використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Subscribe
EdWay: інструментальне рішення для організації процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Developers / Program Developments: Оксана Дегтярьова, фахівчиня з управліннями проєктами та програмами ГО "ЕдКемп Україна", керівниця Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Ганна Петрученя, фахівчиння з програмного напрямку ГО "ЕдКемп Україна", співкоординаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»
Main train directions:
 • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
 • розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
Qualification form:
 • дистанційна
Qualification types:
 • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Target audiences:
 • Викладач
 • Завідувач
 • Керівник
 • Усі
List of common competencies:
 • Інформаційно-комунікаційна компетентність
 • Розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
 • Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку
List of professional competencies:
 • Other: упраління професом підвищення кваліфікації

Тематичний план

Блок 1. Вступ. Правове підґрунтя створення Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Блок 2. Структура платформи. Функціональні можливості для суб'єктів підвищення кваліфікації. Цифровізація управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників: електронні архіви програм підвищення кваліфікації і документів про результати підвищення кваліфікації, моніторинг підвищення кваліфікації засобами платформи.

Блок 3. Служба підтримки користувачів. Довідковий центр «EdWay»: структура, огляд тематичних розділів. Найчастіші запитання. Звернення до Служби підтримки.

Блок 4. Процес реєстрації на платформі та подання заявки на навчання. Робота в Кабінеті професійного зростання. Кабінет суб'єкта підвищення кваліфікації. Управління можливостями.

Блок 5. Запитання - відповіді.

Учасницьке коло дізається про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомиться з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для організації та здійснення процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; на практиці набуде первині уміння та навички використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Для отримання сертифікату про підвищення кваліфікації необхідно заповнити форму зворотного зв'язку та отримати не менше ніж 80% правильних відповідей.

Терміни заповнення форми зворотного зв'язку: з 03.03.2023 до 10.03.2023.

Покликання на форму зворотного зв'язку: Перейти за покликанням

 

 

 


 


 

Дата проведення вебінару: 03.03.2023 з 15:00 до 17:00.

Покликання для входу на вебінар: Перейти за покликанням

Покликання на форму зворотного зв'язку: Перейти за покликанням

Заповнення форми зворотного зв'язку: з 03.03.2023 до 10.03.2023.

Перевірка форм зворотного зв'язку: з 11.03.2023 до 15.03.2023.

Крайдата генерації документів про підвищення кваліфікації: до 20.03.2023.