Укр

Reviews about the possibility of advanced training

«Упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції “Нова українська школа“ (група 1)»

Total reviews: 16

Корисний та цікавий курс ,який допомагає в педагогічній діяльності.Дякую за інформативність та доступність.
Дуже інформативний та корисний курс! Для мене особисто став гарним стартом. Нові знання, які стануть сходинкою в професійному зростанні та удосконаленні. Дуже сподобалось, що курс направлений не лише на дитину, але й на особистість вчителя. Дякую щиро за атмосферу, доступність та інформативність.
Курс дуже необхідний та своєчасний ,який допоможе в педагогічній діяльності та в професійному зростанні
Курс відповідає очікуванням, дає орієнтири для саморозвитку, багато слушних порад. Мені сподобалася практична сторона, дружні взаємини з викладачами, занурення в суть проблеми. Рекомендую пройти всім учителям і учителькам, які хочуть змін і готові їх робити самі. Хочу подякувати за гарну організацію, за привітність, за актуальність, професіоналізм, за те, що чули нас, слухачів і слухачок, власним прикладом показали, яка має бути Нова школа, яке має бути ставлення і до учня, і до вчителя, і до батька. Ще раз ДЯКУЮ!
Дякую гарно. Мені сподобалася форма подачі матеріалів, доступність та актуальність. Є багато практичних порад, які застосовуватиму в 5 класі НУШ і не тільки.
Було цікаво і корисно. Курси дійсно актуальні.Дякую за практичні поради..
Цікаві курси. Багато корисної інформації та практики. Дякую за отримані знання. Успіхів вам.
Щиро дякую вам за можливість навчання по даному курсу! Все було добре пояснено, зрозуміло та цікаво. Успіхів вам.
Курс актуальний, сучасний, багатогранний. Дякуємо за вашу працю, з те, що вибудовуєте НУШ, готуєте вчительство - якісно і грунтовно.
Дякую за отримані нові знання, за співпрацю. Матеріали курсу цікаві і фахово необхідні. Успіхів вам.