Укр

Reviews about the possibility of advanced training

«Елементи теорії розв'язання винахідницьких задач – дієвий інструмент розвитку креативності»

Total reviews: 4

Завдяки курсу вдалося опанувати ключовий, як на мене, педагогічний підхід для сучасної освіти, та нової української школи зокрема. Відчула дію ТРИЗу на собі вже за кілька перших занять. Ще в процесі навчання почала використовувати засвоєні методи на уроках з учнями - і переконалась, що це саме те, що я так довго намагалася знайти для своїх уроків, частково робила підсвідомо, але не мала вибудованої змістової лінії та організованого підходу. Пані Тетяна - чудова тренерка, наша група була надзвичайно вмотивованою, кожного заняття чекали з нетерпінням, за потреби отримували консультації. Відкрила для себе безліч нових методів і вперше так швидко стала палкою прихильницею педагогічного підходу. Життя вже ніколи не буде таким, як раніше:)
Борозенець Олена
5 / 5
Виражаю вдячність автору курсу Тетяні Бойко за чудово сплановане та проведене навчання. Велика кількість практичних інструментів, які під час вивчення вже використовуєш у своїй діяльності. Актуальність даної теми можна, навіть, не обговорювати. Ми зараз навчаємо дітей, які після закінчення школи отримуватимуть професії, що не існуть на сьогодні. А такий підхід у навчанні, як розвиток креативного мислення, дасть можливість учням досягнути успіху у будь-якій сфері діяльності. Позитивний настрій Тетяни, практичні завдання на кожній лекції, чудові учасники. Незважаючи на дистанційне навчання, відстань між вчителями не відчувалася.. Тепла атмосфера надихала на активну та плідну працю. Готова прийти до Тетяни Бойко на будь-який курс, незалежно від теми). Щиро вдячна організаторам за такого професійного тренера та можливість навчатися у найкращих!
Чудові тренер та курс. Навчалась із задоволенням. Отримала заряд енергії та креативу.
Супер курс! Пані Тетяна прокачала наш мозок та стала ракетою, що віднесла нас у світ креативності, винахідництва та творчості! Чекаємо на нову зустріч!