Укр

Олена Масалітіна (ФОП)

Лінгвістка, літературна редакторка, віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», експертка й тренерка з недискримінаційного підходу в освіті, кандидатка філологічних наук, доцентка

Common information
Leader: Масалітіна Олена Анатоліївна
Year of foundation: 2014
EDRPOU code: 2901716143
Variety: Individual entrepreneur
Organizational and legal form of management: Підприємець – фізична особа
Qualification forms:
  • Other: Очна, дистанційна
Qualification types:
  • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • майстер-класи (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • практикуми (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • тренінги (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Target audiences:
  • Усі
Main train directions:
  • емоційно-етична компетентність
  • мовленнєва, комунікаційна компетентність
  • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
Additional information

Віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидатка філологічних наук, доцентка, співавторка концепції Нової української школи, радниця міністра освіти і науки України і співкоординаторка робочої групи з питань політики гендерної рівності та протидії дискримінації в освіті Міністерства освіти і науки України (2016 – 2020 роки), переможниця Національної незалежної премії «Жінка України» в номінації «Освіта: середня» (2020 р.), входить до рейтингу «100 найупливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус» (2020 р, 68 позиція).

Співавторка і лекторка онлайн-курсів «Недискримінаційний підхід в освіті» (EdEra), «Як провести ЕдКемп для своєї громади» (ВУМ-online), «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» (Prometheus). 

Розробила методологію та започаткувала навчання для авторських колективів і співробітників видавництв, сертифікаційну експертну програму та антидискримінаційну експертизу підручників, яка нині є обо’язковою на державному рівні: як результат – у 2020 році лише 1 % шкільних підручників, що друкуються за державний кошт, не враховують недискримінаційний підхід, а в 2016 таких було 86%. 

У доробку чимало наукових та науково-популярних статей з теми видимості жінок в українській мові (жіноче назовництво, фемінітиви), зокрема низка відеоуроків «Фемінітиви в українській мові», відеомайстерка «Мовна підКЛЮЧка». 

Із 2019 року тренерка, літредакторка і методистка програми навчання м’яких навичок (соціально-емоційного й етичного навчання, СЕЕН), яка поступово впроваджуватиметься в кожній українській школі.

All the possibilities of the subject of advanced training
Review

Упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції “Нова українська школа“ (група 2)

Review

Упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції “Нова українська школа“ (група 1)

Review

Основне про новий правопис і фемінітиви. Українська мова

Subscribe
See all the features