Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

Можливості Google сервісів

всі можливості сервісу для нотаток Google Keep; - як створювати персональні та колективні альбоми в сервісі Google Фото; - як робити проєкти за допомогою Google карт та як створити власну карту та багато іншого

Можливості Google сервісів

Суб’єкт підвищення кваліфікації:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Схід-СОС»

Розробники / розробниці програми:

Сокол Ірина Миколаївна - кандидатка педагогічних наук, доцентка, вчителька інформатики Комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради. Співавторка модельної програми “Робототехніка, 5-6 класи” Фіналістка Global Teacher Prize Ukraine -2022, в номінації “Вчитель-новатор” Авторка методичних посібників з робототехніки, квест-технології, сервісів Веб 2.0 тощо.

Особа (особи), які виконують програму:

Напрями підвищення кваліфікації:

 • цифрова компетентність

Форма підвищення кваліфікації:

 • очна

Види підвищення кваліфікації:

 • тренінги (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Цільові авдиторії:

 • Асистент вчителя
 • Вчитель
 • Директор
 • Заступник директора
 • Педагог-організатор

Перелік загальних компетентностей:

 • Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку

Загальні компетентності вчительства за професійним стандартом:

 • ЗК.04. Здатність до прийняття ефективних рішень у професійній діяльності та відповідального ставлення до обов’язків, мотивування людей до досягнення спільної мети (лідерська компетентність)

Перелік професійних компетентностей:

 • Інше: Цифрова

Професійні компетентності вчительства за професійним стандартом:

 • АЗ. Інформаційно-цифрова компетентність

 

Google Keep дозволяє вам створювати різні типи нотаток, такі як текстові нотатки, списки, зображення та голосові записи. Ви можете використовувати кольорові мітки для класифікації нотаток і швидкого пошуку. Також можна встановлювати нагадування для нотаток за часом або місцем.

Щодо створення персональних та колективних альбомів у Google Фото, процес досить простий. Ви можете створити новий альбом і додавати в нього свої фотографії або відео. Колективні альбоми можна ділитися з іншими користувачами, дозволяючи спільно переглядати та додавати вміст.

Google Карти використовуються для створення проєктів та інтерактивних карт. Ви можете створити власну карту, додавши на неї мітки, шляхи, місця та іншу інформацію. Це корисно для планування подорожей, маршрутів або навіть для візуалізації даних.

Всі ці інструменти Google дозволяють вам організовувати і керувати вашими даними та проєктами в зручний спосіб, що полегшує їх спільне використання та управління.

 


  - Ефективне управління особистими та командними задачами за допомогою організаційних нотаток і списків.
  - Підвищення продуктивності завдяки можливості додавання нагадувань і кольорових міток для швидкого доступу до важливої інформації.


  - Зручне зберігання і організація фотографій та відео у вигляді персональних альбомів.
  - Можливість спільного доступу та спільного користування колективними альбомами з іншими користувачами.


  - Візуалізація і планування маршрутів, подорожей або локацій за допомогою інтерактивних карт.
  - Створення власних карт з відзначеннями, маршрутами і додатковою інформацією для зручного спільного використання і аналізу.

 

Загалом, очікувані результати включають покращення організації робочих процесів, зручність у спільному використанні даних і проєктів, а також підвищення продуктивності завдяки зручному доступу до інформації та спільному використанню ресурсів Google.