Edway
According to the resolution of the Cabinet of Ministers № 800 Taking into account the professional standards of teaching

EdWay: від заявки до видачі документу про результати підвищення кваліфікації

  • 13 October 2021, 08:48
  • О. Дегтярьова
  • 30
None

Служба підтримки платформи «EdWay» інформує, що з метою підтримки користувацьких груп розпочато серію навчальних вебінарів з використання наявного функціоналу.

Перший із серії навчальних вебінарів для суб'єктів підвищення кваліфікації відбувся 12 жовтня за темою: «EdWay: від заявки до видачі документу про результати підвищення кваліфікації».

У програмі вебінару ми розглядали таке:

:point_right: як скористатися функціоналом платформи для автоматизації рутинних задач з ведення бази даних потенційних і бувших учасниць і учасників навчання,

:point_right: як комунікувати з тими, хто подали заявки,

:point_right: як на платформі завершити навчання за певною програмою,

:point_right: як створити таку саму  програму за 1 хвилину тільки з іншими датами проведення,

:point_right: як згенерувати документ про підвищення кваліфікації тим, хто успішно завершив навчання.

Надсилаємо покликання :link:

:ok_hand: на запис вебінару https://bit.ly/recwebinarspk1

:ok_hand: та презентацію, яку можна використовувати як путівник суб'єкта підвищення кваліфікації, https://bit.ly/pdfwebinarspk1.

Нагадаємо, що незабаром у закладах освіти розпочнеться робота щодо формування орієнтовних планів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на наступний календарний рік.

А це значить, що освітяни плануватимуть власну траєкторію професійного розвитку і шукатимуть  можливості підвищення кваліфікації для себе.Педагоги, які зацікавлені у програмах підвищення кваліфікації або стажування, зможуть вподобати на платформі запропоновані можливості  і подати їх  як свої пропозиції до цього плану.

Будьте з нами! EdWay - Ваш освітній компаньйон! :heart: