Edway
According to the resolution of the Cabinet of Ministers № 800 Taking into account the professional standards of teaching

Толока Стійкості # 1/2024 (3 сезон). Знижуємо стрес — переосмислюємо власні ресурси

Формування загальних і фахових компетентностей педагогічних працівників, необхідних для ефективної роботи у воєнні і післявоєнні часи; мотивація до обміну досвідом, дослідницької діяльності, що сприятиме індивідуальній траєкторії професійного зростання; підвищення професійної компетентності з питань зниження стресу; розвиток навички виявляти позитивні перспективи і розвертати у зворотному напрямі негативні спіралі стресу. Експертка: Катірі Макрей — голова 4D Faculty з питань благополуччя в Університеті Денвера, експрезидентка міжнародного академічного товариства з соціальної та афективної нейронауки, ексдиректорка з академічного консультування в Університеті Денвера, асоційована редакторка журналу «APA Emotion», координаторка навчальної програми кафедри психології. Катірі проводить семінари з афективної нейронауки та методів функціональної магнітно-резонансної томографії, навчає на курсах «Вивчення психології через театр» і «Регуляція емоцій».

Толока Стійкості # 1/2024 (3 сезон). Знижуємо стрес — переосмислюємо власні ресурси

Developers / Program Developments:

ГО «ЕдКемп Україна», Громадська служба миру – GIZ Україна

Main train directions:

 • емоційно-етична компетентність
 • мовленнєва, комунікаційна компетентність

Qualification form:

 • онлайн-навчання

Qualification types:

 • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Target audiences:

 • Усі

List of common competencies:

 • Емоційно-етична компетентність
 • Критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність
 • Мовленнєва та комунікаційна компетентність
 • Рефлексивна компетентність
 • Соціально-емоційна компетентність

List of professional competencies:

 • Other: Усі

Зміст програми підвищення кваліфікації «Толока стійкості EdCamp Ukraine #1/2024 (1 сезон)  Знижуємо стрес — переосмислюємо власні ресурси передбачає зустріч з експерткою і роботу у форматі вебінар із частиною запитання-відповіді. Проводиться 15.02.2024 з 17:00 до 19:30.

Розклад події у PDF-форматі ось тут Перейти за покликанням  

ПРЕЗЕНТАЦІЇ І МАТЕРІАЛИ  Перейти за покликанням  

ВІДЕОЗАПИС толоки стійкості #1/2024 (3 сезон)  ДОСТУПНИЙ для безкоштовного перегляду з 16.02.2024 за покликанням Перейти за покликанням  

Учасниці/-ки отримають методичну підтримку у плануванні та організації освітнього процесу у воєнний і післявоєнний час; отримають знання з питань проведення практики ресурсності з учнівством; опанувуватимуть інструменти щодо виявленння позитивних перспектив і розвертання у зворотному напрямі негативних спіралей стресу; розширять зону власної стійкості і стійкості спільноти учнівства, батьківства; формуватимуть навички критичного та системного мислення, ефективної комунікації та співпраці.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації «Толока стійкості» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації.


Умовою сертифікації є обов'язкове виконання підсумкової рефлексивної форми за покликанням Перейти за покликанням (форма буде активною з 16.02.2024. Для успішної сертифікації достатньо набрати 75 % правильних відповідей.


Сертифікаційні роботи виконуються до 23:59 25.02.2024.
За умови своєчасного й успішного виконання умов сертифікації учасники/-иці отримують сертифікати про підвищення кваліфікації до 02.03.2024.
Згенеровані на платформі сертифікати автоматично розміщуються й зберігаються в Кабінеті професійного зростання – розділ Мої можливості – вкладка Завершено.
Сертифікати НЕ надсилаються електронною поштою.

Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Толока стійкості #1/2024 (3 сезон)  Знижуємо стрес — переосмислюємо власні ресурси» Перейти за покликанням не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.