Громадська організація «ЕдКемп Україна»
EdCamp Ukraine — це рух відповідального вчительства: дискусійний формат для співтворчості вчительок і вчителів для навчання одне від одного.
- Масалітіна Олена Анатоліївна
- Шкрьоб Віра
- Карпов Володимир Олександрович
- Кубатко Людмила
- Калужна Галина
- Петрученя Ганна Григорівна
- Єфімцева Ганна Геннадіївна
- Долімбаєва Дар'я Денисівна
- Рудіч Уляна Анатоліївна
- Синицина Олена Олександрівна
- Демощук Марина
- Петрученя Ганна Григорівна
Qualification forms:
- Other: Програми підвищення кваліфікації у дистанційному, очному, змішаному форматах
Qualification types:
- вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- курси (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- майстер-класи (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- практикуми (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- тренінги (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- Other: (Не)конференції у форматі EdCamp
Target audiences:
- Усі
Main train directions:
- використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку
- емоційно-етична компетентність
- інклюзивна компетентність, створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами
- мовленнєва, комунікаційна компетентність
- психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки
- розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
- формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей умінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»
- цифрова компетентність
Ми — команда освітніх інноваторок й інноваторів, білих ворон, які мають крила, мають натхнення і мають завзяття починати та завершувати щороку десятки проєктів!
Сьогодні EdСamp Ukraine є найчисленнішим незалежним освітянським рухом у країні. Після 5 років існування місія залишається незмінною: розбудова й підтримка спільнот відповідального вчительства.
За 5 років існування наша спільнота об’єднала понад 35 000 освітян, 21 802 з яких працюють саме в школах, понад те — «білі ворони» є майже в кожній другій школі країни.
Найголовніше, що ми робимо, — мотивуємо освітян розвиватися й ділитися досвідом, ідеями та натхненням одне з одним, змінюючи їхнє ставлення до вчительської професії й до самих себе. І все це відбувається під час (не)конференцій.
Із 2015 року ми провели шість національних та 186 регіональних (не)конференцій. Щороку зростала кількість учасниць і учасників, іноземних гостей і експертів/-ок, змінювалися фокуси програми — крок за кроком ми намагалися відповідати найголовнішим потребам шкільної освіти. Остання оналйн-(не)конференція у 2020 році зібрала рекордну кількість осіб — 10 019 — і стала найбільшою онлайн-подією в історії освіти України.
У другому кварталі 2021 року ми запустимо національну платформу можливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників EdWay. Вона буде створена для реалізації права педагогічних працівників та працівниць на свободу вибору суб’єкта, форми, виду та змісту підвищення кваліфікації, забезпечення партнерської взаємодії між усіма сторонами цього процесу, створення конкурентних умов для розвитку ринку освітніх послуг демонополізованої сфери підвищення кваліфікації.
Продовжується розпочата у 2016 році антидискримінаційна експертиза проєктів шкільних підручників. За цей час 89 осіб здобули сертифікацію з недискримінаційного підходу в освіті — вони вивчають підручники, шукаючи там дискримінаційні прояви.