КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»
- Коток Ольга Василівна
Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – педагогічні працівники).
Відповідно до поставленої мети, основними завданнями Центру є:
Надання консультативної підтримки педагогічним працівникам з питань планування та визначення траєкторії їхнього професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення внутрішніх документів закладу освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів (інтегрованих курсів), а також особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.
Професійна підтримка педагогічних працівників з питань упровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, експериментальної та інноваційної діяльності, нових освітніх технологій.
Сприяння професійному зростанню педагогічних працівників, зокрема шляхом:
- координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об'єднань, творчих груп тощо);
- узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
- формування баз даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників та розміщення посилань на них на вебсайті Центру.
Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам.
Взаємодія та співпраця з місцевими органами виконавчої влади, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсними центрами, вищими закладами освіти, міжнародними та громадськими установами та організаціями, засобами масової інформації з питань діяльності Центру.
Employees of the center
of professional development
View all
News
See allМожливості доповненої реальності на уроках!
13 грудня 2024 р. Центром ПРПП було організовано онлайн-презентацію платформи Ar Book для вчителів природничих наук, під час якої ми дізналися, як зробити уроки ще цікавішими та ефективнішими завдяки інноваційним технологіям.
Дякуємо Тарасу Парейчуку за детальну презентацію та відповіді на всі запитання!
Що таке Ar Book? Це інноваційна освітня платформа, яка дозволяє вчителям використовувати доповнену реальність для створення інтерактивних уроків. А це в свою чергу збільшує зацікавленість учнів до навчання, покращує розуміння складних тем, розвиває навички критичного мислення та творчості.
- Н. Полицяк
- 6
Мова — це не просто інструмент спілкування, а частина нашої культурної спадщини та особистої ідентичності. Важливо усвідомлювати, як мовна різноманітність збагачує наш світ, а також, як вона сприяє розвитку взаєморозуміння та толерантності в суспільстві.
Тож 10.12.2024 р. Центр професійного розвитку педагогічних працівників спільно із вихователями закладів дошкільної освіти Гощанської громади обговорили важливу тему «Формування мовної ідентичності майбутнього покоління. Роль педагога та волонтерства».
Дієвим налаштуванням до співдії став короткометражний документальний фільм «Мова» (режисер Сергій Лисенко), проведений модераторкою DOCUDAYS UA «Довкіл» та консультанткою Центру Ольгою Коток. Кінострічка стимулювала до продуктивного діалогу з педагогами щодо багатогранності людської ідентичності та сприяла глибшому розумінню поняття мовної ідентичності та ролі волонтерства у даних процесах.
А під час дискусії про волонтерську діяльність зосередились на її видах та проблемах, які стоять перед волонтерами у сучасному суспільстві та як педагоги можуть підтримати ці зусилля.
Учасники ділилися своїм досвідом, ставили непрості запитання та шукали відповіді разом. Це була дуже жива й натхненна розмова.
Дякуємо вам за небайдужість, відкритість та активність!
- Н. Полицяк
- 17
Народні Вищі Школи Скандинавії: освіта, що надихає!
Уявіть навчання, де головна мета – не диплом, а особистісний розвиток і натхнення. Саме такими є Народні Вищі Школи у Скандинавії.
У чому їх унікальність? Які основні цінності, інноваційні підходи до викладання та практичні способи впровадження цих ідей в українських школах? Саме цій проблематиці присвячено дводенний тренінг для освітян Гощанської громади (25-26 листопада 2024 р.)
Спікери Irina Maister, ректорка Народної Вищої Школи (Швеція) та Сергій Чумаченко, засновник Народної Вищої Школи (с. Вовчок, Чернігівська область).
Дякуємо спікерам та учасникам заходу за активну участь та бажання професійно зростати.
Дякуємо Молодіжному простору «Клубок» за співпрацю та комфортні умови!
- Н. Полицяк
- 22