КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»
- Коток Ольга Василівна
Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – педагогічні працівники).
Відповідно до поставленої мети, основними завданнями Центру є:
Надання консультативної підтримки педагогічним працівникам з питань планування та визначення траєкторії їхнього професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення внутрішніх документів закладу освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів (інтегрованих курсів), а також особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання.
Професійна підтримка педагогічних працівників з питань упровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, експериментальної та інноваційної діяльності, нових освітніх технологій.
Сприяння професійному зростанню педагогічних працівників, зокрема шляхом:
- координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об'єднань, творчих груп тощо);
- узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
- формування баз даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників та розміщення посилань на них на вебсайті Центру.
Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам.
Взаємодія та співпраця з місцевими органами виконавчої влади, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсними центрами, вищими закладами освіти, міжнародними та громадськими установами та організаціями, засобами масової інформації з питань діяльності Центру.
Employees of the center
of professional development
View all
News
See allФормування національної свідомості, любові до рідної землі та шанобливого ставлення до українських традицій – це ті цінності, які необхідно закладати з раннього віку. Тож 12 листопада 2024 року КУ «Центр ПРПП» Гощанської селищної ради проведено важливе заняття з національно-патріотичного виховання для працівників дошкільних закладів, котре стало продовженням адвокаційного проєкту «Громада з Україною в серці», що реалізовувався в межах програми DOCU ДІЄ 3.0.
Вихователі подивилися короткометражний документальний фільм «Фортеця Маріуполь. Орест» (режисерка Юлія Гонтарук). Перегляд спонукав емоційному налаштуванню та конструктивному обговоренню проблем патріотичного виховання. А проведений SWOT-аналіз стану національно-патріотичного виховання у закладах дошкільної освіти громади сприяв жвавому обговоренню кожного із факторів. Вихователі, працюючи у групах, розглянули сильні та слабкі сторони роботи дитячих садочків з даного питання, а також обміркували його можливості та яким чином ефективніше мінімізувати можливі загрози. Напрацьований матеріал стане у нагоді при формуванні комплексу заходів, котрі мають бути закладені в основу майбутньої програми з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Гощанської територіальної громади.
Впевнені, що основи любові до рідної землі, закладені з дитинства, стануть фундаментом для свідомого патріотизму в майбутньому.
Віримо в нашу спільну справу!
- Н. Полицяк
- 5
8 та 25 жовтня 2024 року педагоги Гощанської громади стали учасниками навчального проєкту «Smuha» - тренінги з емоційного інтелекту. Адже емоційний інтелект – це не просто «вміння розуміти свої емоції», це значно більше.
Ми знайомилися зі своїми власними емоціями та станами, відслідковували подію/емоцію/реакцію, намагалися зрозуміти причини та наслідки, вчилися керувати своїми реакціями, робили арт-терапевтичні практики самодопомоги на основі інтегративної моделі: робота з тілом, емоціями, думками, а ще спілкувалися, ділилися своїми думками... Було неймовірно цікаво спостерігати, як учасниці та учасники відкривали нові грані свого емоційного світу.
Дякуємо нашій надзвичайній тренерці – Tetiana Abramovych, кандидатці педагогічних наук, доцентці кафедри психології та інклюзивної освіти Рівненського ОІППО, завідувачці Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.
Дякуємо Молодіжному простору "Клубок" за співпрацю!
Дякуємо учасникам та учасницям за вашу щирість, активність та бажання розвиватися! Сподіваємося, що отримані знання стануть для вас корисними у професійному та особистому житті.
- Н. Полицяк
- 13
17 жовтня 2024 року ми провели важливий тренінг на тему «Торгівля людьми: загроза для дітей та шляхи її запобігання» для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Гощанської громади.
Діти – наш найбільший скарб, тому їхня безпека має бути пріоритетом для всіх нас. На занятті ми обговорили різноманітні форми торгівлі людьми, ризики, з якими стикаються дорослі, молодь та діти, а також важливість вчасного виявлення і реагування на ці загрози. Акцентували увагу на ролі та повноваженнях закладу освіти в системі надання комплексної допомоги дітям тощо.
Дякуємо Молодіжному простору «Клубок» за співпрацю та комфортні умови!
Дякумо всім, хто приєднався до нас! Ваша активність важлива для створення безпечнішого середовища для дітей. Разом ми можемо змінити ситуацію на краще!
- Н. Полицяк
- 12