Eng

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Загальна інформація
Засновник: Гощанська селищна рада
Код ЄДРПОУ: 44762975
Територія обслуговування: Завантажити у PDF
Адміністратор/-ка: Полицяк Наталія Іванівна
Модератори:
  • Коток Ольга Василівна
Додаткова інформація

Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – педагогічні працівники). 

 Відповідно до поставленої мети, основними завданнями Центру є:

Надання консультативної підтримки педагогічним працівникам з питань планування та визначення траєкторії їхнього професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення внутрішніх документів закладу освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів (інтегрованих курсів), а також особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання. 

Професійна підтримка педагогічних працівників з питань упровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, експериментальної та інноваційної діяльності, нових освітніх технологій. 

Сприяння професійному зростанню педагогічних працівників, зокрема шляхом:

- координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об'єднань, творчих груп тощо); 

- узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників; 

- формування баз даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників та розміщення посилань на них на вебсайті Центру. 

 Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам.

 Взаємодія та співпраця з місцевими органами виконавчої влади, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсними центрами, вищими закладами освіти, міжнародними та громадськими установами та організаціями, засобами масової інформації з питань діяльності Центру. 

Новини
Онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі» Переглянути
  • Наталія Полицяк
  • 09.11.2022
Онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі»

8 листопада 2022 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради проведено онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі», який присвячено Дню української писемності та мови.

На заході розглянули питання мови як маркеру боротьби з ворогом, неологізмам російсько-української війни 2022 року, змінам, що відбулися в мові з початком повномасштабного вторгнення, зв'язок ідей кирило-мефодіївців з історією сьогодення, значення творчості Івана Огієнка та Михайла Жовтобрюха на формування сучасних мовних тенденцій.

Спікери онлайн-діалогу: Леся Заводна та Мирослава Мазурок, методисти кабінету редакційно-видавничої діяльності Рівненського ОІППО, Ганна Совпенець, вчителька української мови та літератури Синівського ліцею, Тетяна Гуда, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради та Наталія Полицяк, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради.

Дякуємо колегам за співпрацю!

«Особливості оцінювання і ведення журналу у 5 класі НУШ в контексті Державного стандарту базової середньої освіти». Переглянути
  • Наталія Полицяк
  • 08.11.2022
«Особливості оцінювання і ведення журналу у 5 класі НУШ в контексті Державного стандарту базової середньої освіти».

28 жовтня 2022 року КУ «Центр ПРПП» Гощанської селищної ради спільно з Рівненським ОІППО проведено семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Особливості оцінювання і ведення журналу у 5 класі НУШ в контексті Державного стандарту базової середньої освіти».

Говорили про: нормативно-правову базу НУШ, проблеми оцінювання в умовах компетентнісної освіти, ведення класних журналів у 5 класах НУШ, використання технологій формувального оцінювання у процесі впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти та формування власного ставлення до оцінювання на компетентнісній основі як інструменту покращення навчання учнів.

Спікери заходу: Лавренчук Володимир Павлович, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти, кандидат філологічних наук, Лавренчук Марія Василівна, методистка кабінету суспільно-гуманітарних предметів та Пекарська Лариса Володимирівна, завідувачка кабінету математики та технологій Рівненського ОІППО.

Дякуємо колегам за співпрацю!

Переглянути всіх (3)