Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

Про платформу

17750
EdWay — це Ваш освітній компаньйон, компас на освітніх шляхах зростання у професії:
Digital icon цифрова, Informational icon інформаційна та Methodical icon методична підтримка в процесі підвищення кваліфікації педагогічних працівників/-иць.
А ще це дім, під дахом якого зможуть зібратися всі, хто прагнуть розвитку української освіти: ті, хто надають освітні послуги у сфері підвищення кваліфікації, і ті, кому ці послуги потрібні.

Національна платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» (Платформа) — це інформаційний ресурс, призначений для взаємодії між: Тут усі охочі можуть знаходити і пропонувати будь-які можливості підвищення кваліфікації!

About users icon
суб’єктами надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації
About board icon
педагогічних працівниць і працівників

(посади, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963),

About case icon
а також для центрів професійного розвитку педагогічних працівників, закладів освіти, органів управління освітою різного рівня, науково-педагогічних працівників, батьківства, територіальних управлінь й експертного кола Державної служби якості освіти, представників/-иць Служби освітнього омбудсмена
Тут усі охочі можуть знаходити і пропонувати будь-які можливості підвищення кваліфікації!
Teachers image

Як виникла ідея

Ідея створення платформи народилася ще у 2016 році, коли розроблялася Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».
У ній ідеться про свободу вибору вчительства: педагоги можуть підвищувати кваліфікацію за державні кошти в усіх суб'єктах підвищення кваліфікації. Нагадаємо, що відповідно до п. 2 статті 59 Закону України «Про освіту» це не лише державні, а й інші суб’єкти освітньої діяльності, а також фізичні і юридичні особи.

Є лише дві вимоги до педагогічних працівників:

About clock icon
за п’ять років підвищення кваліфікації має становити не менше як 150 годин
About calendar icon
навчання має відбуватись щорічно
А щоб освітянам було зручно реалізувати свою свободу вибору і враховуючи, що державні установи виконавчої влади в галузі освіти не мають права створювати певні рекомендовані переліки чи надавати особливих переваг будь-кому із суб’єктів підвищення кваліфікації, то ідея створення такого спільного для всіх, прозорого та відкритого простору була цілком логічною.

Як платформа узгоджується з державною освітньою політикою

Саме тому вона є національною — місцем зустрічі для всіх зацікавлених осіб у масштабах України.
About big card background

Місія Платформи

Крім цифрової підтримки — розбудова партнерського середовища та конкурентних умов для розвитку ринку можливостей підвищення кваліфікації на засадах: рівності, взаємоповаги, прозорості, підзвітності, відповідності державній освітній політиці.
About free icon
Реєстрація і весь функціонал платформи безкоштовні для всіх користувацьких груп.
Суб’єкти підвищення кваліфікації можуть розміщувати на платформі інформацію як про свої безкоштовні, так і про платні програми підвищення кваліфікації і стажування.
Перед реєстрацією на Платформі необхідно обов'язково ознайомитися з наступними розділами: Політика приватності, Умови використання, та Кодекс Честі
About support icon