Відкрита лекція проф. Гвен Ван дер Велден та др. Енді Хінда «Інноваційні освітні технології для віддаленого навчання»
Сприяти формуванню у педагогічних працівників стратегічного бачення та практичних навичок упровадження якісного дистанційного навчання шляхом аналізу міжнародного досвіду, зокрема цифрових трансформацій у школах та університетах у період пандемії Covid-19. Програма має на меті поглибити розуміння учасників щодо ефективних партнерств у сфері цифрової освіти (освітні заклади, громади, бізнес, органи влади), залучення учнів і студентів до спільної розробки інноваційних рішень, а також підвищення спроможності шкільних лідерів створювати умови для сталого та інклюзивного цифрового навчання.

Суб’єкт підвищення кваліфікації:
ННІ «АКАДЕМІЯ ВЧИТЕЛЬСТВА» Харківського національного університету імені В.Н. КаразінаРозробники / розробниці програми:
ННІ «Академія вчительства» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за підтримки ГО «ЕдКемп Україна», Міжнародного фонду «Відродження», Університету Уоріка (Велика Британія).Особа (особи), які виконують програму:
Напрями підвищення кваліфікації:
- мовленнєва, комунікаційна компетентність
- розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
Форма підвищення кваліфікації:
- дистанційна
Види підвищення кваліфікації:
- вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Цільові авдиторії:
- Викладач
- Вчитель
- Директор
- Завідувач
- Заступник директора
- Заступник завідувача
- Заступник керівника
Перелік загальних компетентностей:
- Лідерська компетентність
- Організаційна компетентність
- Прогностична компетентність
Перелік професійних компетентностей:
- Інше: Усі
Зміст програми підвищення кваліфікації «Відкрита лекція проф. Гвен Ван дер Велден та др. Енді Хінда «Інноваційні освітні технології для віддаленого навчання» передбачає зустріч з експертом і роботу у форматі вебінар із частиною запитання-відповіді. Проводиться 07.05.2025 з 15:00 до 16:30.
Експерти:
Енді Хінд – доцент та керівник Центру педагогічної освіти Університету Уоріка (Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).
Гвен Ван дер Велден – професорка Школи педагогіки, навчання та комунікативних наук Факультету суспільних наук Університету Уоріка (Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії), академічна лідерка з тридцятирічним річним стажем роботи у сфері вищої освіти у Великій Британії та за кордоном.
Учасниці/-ки вебінару зможуть критично аналізувати досвід цифрової трансформації освіти під час пандемії Covid-19; визначати ефективні форми партнерства для розвитку дистанційного навчання за участю шкіл, громад, бізнесу та органів влади; розробляти стратегії залучення учнів і студентів до спільного вдосконалення цифрового освітнього середовища; знатимуть, як оцінити готовність свого закладу до впровадження якісного дистанційного навчання.
За результатами проходження програми підвищення кваліфікації «Відкрита лекція проф. Гвен Ван дер Велден та др. Енді Хінда «Інноваційні освітні технології для віддаленого навчання» ННІ «Академія вчительства» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна видає сертифікат про підвищення кваліфікації за умови повного виконання усіх наступних вимог:
- Зареєструватися на платформі EdWay
- Подати заявку на проходження підвищення кваліфікації
- З 08.05.2025 по 15.05.2025 виконати підсумкову форму за покликанням (Перейти за покликанням ) із щонайменше 75% правильних відповідей.
За умови своєчасного й успішного виконання всіх умов сертифікації учасники/-иці отримують сертифікати про підвищення кваліфікації до 16.05.2025.
Згенеровані на платформі сертифікати автоматично розміщуються й зберігаються в Кабінеті професійного зростання – розділ Мої можливості – вкладка Завершено.
Сертифікати НЕ надсилаються електронною поштою.
Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Відкрита лекція проф. Гвен Ван дер Велден та др. Енді Хінда «Інноваційні освітні технології для віддаленого навчання» Перейти за покликанням не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.