Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

EdWay: інструментальне рішення для моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Підвищення рівня обізнаності керівників закладів освіти та їхніх заступників про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомлення з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для здійснення моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; набуття первинних умінь та навичок використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Суб’єкт підвищення кваліфікації:

Громадська організація «ЕдКемп Україна»

Розробники / розробниці програми:

Оксана Дегтярьова, фахівчиня з управліннями проєктами та програмами ГО "ЕдКемп Україна", координаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Ганна Петрученя, фахівчиння з програмного напрямку ГО "ЕдКемп Україна", співкоординаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Володимир Карпов, фахівець з програмного напрямку ГО "ЕдКемп Україна", кервник Служби підтримки Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Напрями підвищення кваліфікації:

 • розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)

Форма підвищення кваліфікації:

 • дистанційна

Види підвищення кваліфікації:

 • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Цільові авдиторії:

 • Директор
 • Завідувач
 • Заступник директора
 • Методист

Перелік загальних компетентностей:

 • Інформаційно-комунікаційна компетентність
 • Розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
 • Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку

Перелік професійних компетентностей:

 • Інше: упраління закладом освіти

Тематичний план

Блок 1. Вступ. Правове підґрунтя створення Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Блок 2. Структура платформи. Функціональні можливості для закладів освіти. Цифровізація управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників: електронні архіви програм підвищення кваліфікації і документів про результати підвищення кваліфікації, моніторинг підвищення кваліфікації засобами платформи, орієнтовний план підвищення кваліфікації.

Блок 3. Служба підтримки користувачів. Довідковий центр «EdWay»: структура, огляд тематичних розділів. Найчастіші запитання. Звернення до Служби підтримки.

Блок 4. Процес реєстрації на платформі та подання заявки на навчання. Робота в Кабінеті професійного зростання. 

Блок 5. Запитання - відповіді.

Учасницьке коло дізається про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомиться з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для здійснення моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; на практиці набуде первині уміння та навички використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Терміни проведення вебінару онлайн: 24.02.2022 з 15.00 до 17.00.

Якщо Ви мали можливість відвідати вебінар онлайн, для цього здійсніть дії, викладені в алгоритмі:

1)   заповніть форму зворотного зв’язку за покликанням Перейти за покликанням ;

2)   зачекайте два робочі дні від дати заповнення форми зворотного зв’язку;

3)   на третій робочий день пройдіть у свій Кабінет професійного зростання на платформі;

4)   у розділі Мої можливості відкрийте вкладку Завершено;

5)   знайдіть відповідну можливість підвищення кваліфікації та натисніть кнопку Переглянути документ;

6)   після цього оцінить привабливість завершеної програми підвищення кваліфікації від 1 до 5 (де 1 – мінімальна оцінка привабливості; 5 – максимальна), і напишіть короткий відгук про свої враження щодо якості навчання за програмою, її корисності та змістовності;

7)   перегляньте документ, завантажте його у форматі *.pdf або за необхідності роздрукуйте.

Якщо ж Ви не мали змоги відвідати вебінар онлайн, Ви можете переглянути його у запису за покликанням Перейти за покликанням , а потім заповнити форму зворотного зв’язку і здійснити усі дії, описані вище.

Докладніше про отримання документа у Довідковому центрі EdWay за покликанням Перейти за покликанням .