Магістральний міні-EdCamp Khmelnytskyi «Разом – стійкість по-українськи»
Створення умов для ефективної взаємодії між освітніми закладами та спільнотами, побудови комунікації педагогів та громадськості, обміну кращими практиками та інноваційними ідеями. Сприяти створенню платформи для взаємовідносин і партнерства між всіма учасниками освітнього процесу, для обміну досвідом, ідеями, знаннями. Зміцнити співпрацю між освітніми закладами, педагогами, батьками, громадськістю та іншими зацікавленими сторонами, що призведе до вдосконалення освітнього процесу та досягнення спільної мети – надати якісну освіту кожному учаснику освітнього процесу. Розширення можливостей освітян для професійного і особистісного зростання. Розвиток загальних і фахових компетентностей педагогічних працівників, необхідних для ефективної роботи у закладах освіти.
Суб’єкт підвищення кваліфікації:
EdCamp-in-a-boxРозробники / розробниці програми:
ГО «ЕдКемп Україна» за підтримки Save the Children International в Україні та Education Cannot Wait, #ECWНапрями підвищення кваліфікації:
- використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку
- емоційно-етична компетентність
- розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
- формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей умінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»
Форма підвищення кваліфікації:
- очна
Види підвищення кваліфікації:
- Інше: (не)конференція у форматі EdCamp
Цільові авдиторії:
- Усі
Перелік загальних компетентностей:
- Громадянські та соціальні компетентності
- Інноваційна компетентність
- Інформаційно-комунікаційна компетентність
- Критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність
- Навчання впродовж життя
- Педагогічне партнерство, здатність співпрацювати з іншими людьми
- Прогностична компетентність
- Проєктувальна компетентність
- Рефлексивна компетентність
- Соціально-емоційна компетентність
Загальні компетентності вчительства за професійним стандартом:
- ЗК.01. Здатність діяти відповідально і свідомо на засадах поваги до прав і свобод людини та громадянина; реалізувати свої права і обов’язки; усвідомлювати цінності громадянського суспільства та необхідність його сталого розвитку (громадянська компетентність)
- ЗК.02. Здатність до міжособистісної взаємодії, роботи в команді, спілкування з представниками інших професійних груп різного рівня (соціальна компетентність)
- ЗК.05. Здатність до генерування нових ідей, виявлення та розв’язання проблем, ініціативності та підприємливості (підприємницька компетентність)
Перелік професійних компетентностей:
- Інше: Емоційно-етична, управлінська, здоров’язбережувальна, інформаційно-комунікаційна, громадянська та соціальні фахові компетентності
Професійні компетентності вчительства за професійним стандартом:
- А2. Предметно-методична компетентність
- АЗ. Інформаційно-цифрова компетентність
- Б2. Емоційно-етична компетентність
- Б.3.1. Здатність до суб’єкт-суб’єктної (рівноправної та особистісно зорієнтованої) взаємодії з учнями в освітньому процесі
- В2. Здоров’язбережувальна компетентність
- Г2. Організаційна компетентність
- Г3. Оцінювально-аналітична компетентність
- Д1. Інноваційна компетентність
- Д2. Здатність до навчання впродовж життя
- Д3. Рефлексивна компетентність
Зміст програми підвищення кваліфікації «Магістральний міні-EdCamp Khmelnytskyi "Разом – стійкість по-українськи"» передбачає проведення сесій в інноваційному форматі професійного розвитку «рівний-рівному», на яких підніматимуться питання освіти в умовах надзвичайних ситуацій, реагування освітян на надзвичайну ситуацію внаслідок війни росії проти України.
(Не)конференція включає обовʼязкові елементи у програмі:
- учительські сесіії;
- експертні сесії разом із партнерськими;
- панельна дискусія;
- спеціальна сесія для всіх учасників/-иць від команди особливого десанту EdCamp Ukraine.
Подія проводиться 13.05.2023 з 08:00 до 17:30.
Розклад події у PDF-форматі дивіться у розділі «Важливі документи».
Учасниці/-ки отримають методичну підтримку «peer-to-peer» (рівний рівному) у розвитку загальних і управлінських компетентностей та в побудові індивідуальної траєкторії професійного розвитку в концепції навчання впродовж життя, у створенні безпечного, недискримінаційного та інклюзивного освітнього середовища, плануванні та організації освітнього процесу в умовах воєнного і повоєнного стану; покращать навички фізичної та емоційної стійкості, публічних виступів та самопрезентації, критичного та системного мислення, інформаційної грамотності, ефективної комунікації та співпраці.
За результатами проходження програми підвищення кваліфікації «Магістральний міні-EdCamp Khmelnytskyi "Разом – стійкість по-українськи"» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Умовою сертифікації є обов'язкове виконання підсумкової рефлексивної форми упродовж 5 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ після проведення міні-EdCamp'у, в якому Ви взяли участь за покликанням Перейти за покликанням . Для успішної сертифікації достатньо набрати 75 % правильних відповідей.
Сертифікаційні роботи виконуються до 23:59 18.05.2023 року.
За умови своєчасного й успішного виконання умов сертифікації учасники/-иці отримують сертифікати про підвищення кваліфікації до 28.05.2023.
Згенеровані на платформі сертифікати автоматично розміщуються й зберігаються в Кабінеті професійного зростання – розділ Мої можливості – вкладка Завершено.
Сертифікати НЕ надсилаються електронною поштою.
Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Магістральний міні-EdCamp Khmelnytskyi "Разом – стійкість по-українськи”» Перейти за покликанням не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.