Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

EdWay: інструментальне рішення для підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Підвищення рівня обізнаності адміністрації та педагогічних працівників закладу освіти про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомлення з функціоналом Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для здійснення моніторингу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; набуття первинних умінь та навичок використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

EdWay: інструментальне рішення для підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Суб’єкт підвищення кваліфікації:

Громадська організація «ЕдКемп Україна»

Розробники / розробниці програми:

Оксана Дегтярьова, фахівчиня з управління проєктами та програмами ГО «ЕдКемп Україна», координаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Ганна Петрученя, фахівчиння з програмного напрямку ГО «ЕдКемп Україна», співкоординаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Володимир Карпов, фахівець з програмного напрямку ГО «ЕдКемп Україна», кервник Служби підтримки Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Олена Трибко, волонтерка Служби підтримки Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»

Напрями підвищення кваліфікації:

 • розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
 • цифрова компетентність

Форма підвищення кваліфікації:

 • онлайн-навчання

Види підвищення кваліфікації:

 • майстер-класи (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Цільові авдиторії:

 • Усі

Перелік загальних компетентностей:

 • Інформаційно-комунікаційна компетентність
 • Розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
 • Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку

Перелік професійних компетентностей:

 • Інше: управлінська й правова компетентності адміністрацій закладів освіти

Тематичний план

Блок 1. Вступ. Правове підґрунтя створення Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Блок 2. Структура платформи. Функціональні можливості для педагогічних працівників і адміністрації закладу освіти. Цифровізація управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників: електронні архіви програм підвищення кваліфікації і документів про результати підвищення кваліфікації, моніторинг підвищення кваліфікації засобами платформи, орієнтовний план підвищення кваліфікації.

Блок 3. Служба підтримки користувачів. Довідковий центр «EdWay»: структура, огляд тематичних розділів. Найчастіші запитання. Звернення до Служби підтримки.

Блок 4. Процес реєстрації на платформі та подання заявки на навчання. Робота в Кабінеті професійного зростання. Активація кабінету закладу освіти. Моніторинг підвищення кваліфікації.

Блок 5. Запитання - відповіді.

Учасницьке коло дізається про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомиться з функціоналом Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для здійснення моніторингу підвищення кваліфікації; на практиці набуде первині уміння та навички використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Терміни проведення: 23.10.2023.

Програма підвищення кваліфікації реалізовується за попереднім замовленням від  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДНІПРОРУДНЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ «СВІТОЧ» ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ. 

 

Умови сертифікації:

 1. Реєстрація на платформі.
 2. Подана заявка на навчання за програмою.
 3. Успішне складання форми зворотного зв`язку (80% і більше правильних відповідей) до 31.10.2023 включно.

Покликання на форму сертифікаційної роботи: Перейти за покликанням

 

Генерація документів про підвищення кваліфікації до 13.11.2023.

Документи розміщуються у Кабінет професійного зростання на платформі - розділ Мої документи - вкладка Отримані на EdWay.

 

Докладніше про отримання документа у Довідковому центрі EdWay за покликанням Перейти за покликанням