2024_Освітній івент "Сучасний освітній заклад. Об`єднані і НЕпереможні"
Ознайомити із досвідом роботи колективу щодо створення позитивного іміджу закладу; формування компетентностей сучасного учня – майбутнього випускника; активними та успішними практиками роботи із батьківською громадою. Розглянути сучасні тенденції у сфері освіти та визначити ключові фактори, які допоможуть забезпечити успіх освітнього закладу в умовах постійних змін. Ця мета дозволить учасникам семінару ознайомитися з новими ідеями, ресурсами, засобами і способами діяльності, які допомогають у формуванні ефективного освітнього закладу, що відповідає вимогам сучасного світу.
Суб’єкт підвищення кваліфікації:
Комунальний заклад "Гейківська гімназія" Лозуватської сільської радиРозробники / розробниці програми:
директорка - Іванова Вікторія ВіталіївнаОсоба (особи), які виконують програму:
- Іванова Вікторія Віталіївна
- Сливканич Інна Іванівна
- Бевз Наталія Олександрівна
- Ігошева Тетяна Владиславівна
- Бойко Олена Вікторівна
- Дмитренко Галина Олександрівна
- Хватова Ольга Миколаївна
- Кононевич Наталя Валеріївна
- Резнік Маргарита Миколаївна
- Польовий Василь Володимирович
- Польова Людмила Олександрівна
Напрями підвищення кваліфікації:
- використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку
- емоційно-етична компетентність
- розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
- розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
- формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей умінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»
- цифрова компетентність
Форма підвищення кваліфікації:
- очна
Види підвищення кваліфікації:
- майстер-класи (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- практикуми (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Цільові авдиторії:
- Директор
Перелік загальних компетентностей:
- Емоційно-етична компетентність
- Здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) мовою
- Інноваційна компетентність
- Інформаційно-комунікаційна компетентність
- Компетентності у галузі природничих наук
- Компетентності у галузі техніки і технологій
- Критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність
- Лідерська компетентність
- Навчання впродовж життя
- Оцінювально-аналітична компетентність
- Педагогічне партнерство, здатність співпрацювати з іншими людьми
- Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку
Загальні компетентності вчительства за професійним стандартом:
- ЗК.01. Здатність діяти відповідально і свідомо на засадах поваги до прав і свобод людини та громадянина; реалізувати свої права і обов’язки; усвідомлювати цінності громадянського суспільства та необхідність його сталого розвитку (громадянська компетентність)
- ЗК.02. Здатність до міжособистісної взаємодії, роботи в команді, спілкування з представниками інших професійних груп різного рівня (соціальна компетентність)
- ЗК.03. Здатність виявляти повагу та цінувати українську національну культуру, багатоманітність і мультикультурність у суспільстві; здатність до вираження національної культурної ідентичності, творчого самовираження (культурна компетентність)
- ЗК.04. Здатність до прийняття ефективних рішень у професійній діяльності та відповідального ставлення до обов’язків, мотивування людей до досягнення спільної мети (лідерська компетентність)
- ЗК.05. Здатність до генерування нових ідей, виявлення та розв’язання проблем, ініціативності та підприємливості (підприємницька компетентність)
Перелік професійних компетентностей:
- Біологія
- Математика
- Початкова школа
- Хімія
- Інше: штучний інтелект, формувальне оцінювання, соціально-емоційне навчання
Професійні компетентності вчительства за професійним стандартом:
- A1.1. Здатність забезпечувати здобуття учнями освіти державною мовою
- А1.4. Здатність формувати і розвивати мовно- комунікативні уміння та навички учнів
- А2. Предметно-методична компетентність
- А2.2. Здатність формувати та розвивати в учнів ключові компетентності та вміння, спільні для всіх компетентностей
- А2.3. Здатність здійснювати інтегроване навчання учнів
Будуть питання або просто захочеться поспілкуватись - пишіть нам на пошту😊
Освітній івент “Сучасний освітній заклад. Об`єднані і НЕпереможні” - подія, яка об'єднає управлінців з усієї Лозуватської громади.
Інтенсивна програма складена з врахуванням витримки та позитивного настрою учасників. Майстерки, які проведуть педагогічні працівники, продемонструють ПРОактивні методи роботи з батьками та здобувачами освіти. Дозволить учасникам ознайомитися з ідеями, ресурсами, засобами і способами діяльності, які допомогають у формуванні ефективного освітнього закладу, що відповідає вимогам сучасного світу.
Програма містить 3 активних модулі:
Модуль 1: Speed Geeking (0.5год)
Модуль 2: Five minute conference (0.5год)
Модуль 3: Сесія з обміну практичним досвідом (3 год)
Модуль 4: Контроль знань (1 год)
Учасницьке коло програми підвищення кваліфікації:
- ознайомляться з цікавими сервісами, що базуються на роботі штучного інтелекту; розвинуть уміння застосовувати цифрові компетентності в освітній діяльності; навчаться створювати зображення та відео за допомогою ШІ; сформують потребу в систематичному підвищенні професійної компетентності.
- з основами фасилітаторської роботи в класах, теорію і практику проведення уроків СЕЕН, усвідомлюючи їхній зв'язок зі стандартами Нової української школи, розвивають навички використання практик СЕЕН в освітньому процесі;
- ознайомляться із практичним досвідом нашого закладу щодо впровадження формувального оцінювання в систему оцінювання здобувачів освіти з фокусом на роль керівника, задля покращення якості викладання та підвищення ефективності освітнього процесу.
За результатами проходження програми підвищення кваліфікації «Сучасний освітній заклад. Об`єднані і НЕпереможні”» КЗ "Гейківська гімназія видає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Умовою сертифікації є обов'язкове виконання підсумкової рефлексивної форми упродовж 4 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ після проведення івенту, в якому Ви взяли участь за покликанням Перейти за покликанням
Сертифікаційні роботи виконуються до 23:59 25.01.2024 року.
За умови своєчасного виконання умов сертифікації учасники/-иці отримують сертифікати про підвищення кваліфікації до 01.02.2024
Згенеровані на платформі сертифікати автоматично розміщуються й зберігаються в Кабінеті професійного зростання – розділ Мої можливості – вкладка Завершено.
Сертифікати НЕ надсилаються електронною поштою.
Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Сучасний освітній заклад. Об`єднані і НЕпереможні”» Перейти за покликанням не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.