Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

Толока Стійкості # 2/2024 (3 сезон). Стійка школа. Як залучити фінанси і досягти сталого розвитку

Формування загальних і фахових компетентностей педагогічних працівників, необхідних для ефективної роботи у воєнні і післявоєнні часи; мотивація до обміну досвідом, дослідницької діяльності, що сприятиме індивідуальній траєкторії професійного зростання; підвищення професійної компетентності з питань добору інструментів щодо залучення місцевих бізнесів і глобальних компаній до фінансування шкільних ініціатив і проєктів; розвиток навичок з питань розвитку системного інтелекту в учнівства. Експертка: Еліс Корнґолд, президентка компанії Korngold Consulting (США), фахівчиня з корпоративного управління та сталого розвитку, партнерств між корпоративним та неурядовим секторами. Від учительства про практики СЕЕН: Олеся Чайківська, сертифікована тренерка програми СЕЕН, вчителька української мови та літератури, заступниця директора з навчально-виховної роботи, школа ім. Вячеслава Чорновола, Одеська обл.

Толока Стійкості # 2/2024 (3 сезон). Стійка школа. Як залучити фінанси і досягти сталого розвитку

Суб’єкт підвищення кваліфікації:

Громадська організація «ЕдКемп Україна»

Розробники / розробниці програми:

ГО «ЕдКемп Україна», Громадська служба миру – GIZ Україна

Напрями підвищення кваліфікації:

 • емоційно-етична компетентність
 • мовленнєва, комунікаційна компетентність

Форма підвищення кваліфікації:

 • онлайн-навчання

Види підвищення кваліфікації:

 • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Цільові авдиторії:

 • Усі

Перелік загальних компетентностей:

 • Емоційно-етична компетентність
 • Критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність
 • Мовленнєва та комунікаційна компетентність
 • Рефлексивна компетентність
 • Соціально-емоційна компетентність

Перелік професійних компетентностей:

 • Інше: Усі

Зміст програми підвищення кваліфікації «Толока стійкості EdCamp Ukraine #2/2024 (3 сезон) Стійка школа. Як залучити фінанси і досягти сталого розвитку передбачає зустріч з експерткою і роботу у форматі вебінар із частиною запитання-відповіді. Проводиться 25.04.2024 з 17:00 до 19:30.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЇ І МАТЕРІАЛИ Перейти за покликанням  

ВІДЕОЗАПИС толоки стійкості #2/2024 (3 сезон)  ДОСТУПНИЙ для безкоштовного перегляду з 26.04.2024 за покликанням Перейти за покликанням  

Учасниці/-ки отримають методичну підтримку у плануванні та організації освітнього процесу у воєнний і післявоєнний час; отримають знання з питань розвитку системного інтелекту в учнівства; опанувуватимуть інструменти щодо залучення місцевих бізнесів і глобальних компаній до фінансування шкільних ініціатив і проєктів; розширять зону власної стійкості і стійкості спільноти учнівства, батьківства; формуватимуть навички критичного та системного мислення, ефективної комунікації та співпраці.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації «Толока стійкості» ГО «ЕдКемп Україна» видає сертифікат про підвищення кваліфікації.


Умовою сертифікації є обов'язкове виконання підсумкової рефлексивної форми за покликанням Перейти за покликанням (форма буде активною з 26.04.2024. Для успішної сертифікації достатньо набрати 75 % правильних відповідей.


Сертифікаційні роботи виконуються до 23:59 05.05.2024.
За умови своєчасного й успішного виконання умов сертифікації учасники/-иці отримують сертифікати про підвищення кваліфікації до 10.05.2024.
Згенеровані на платформі сертифікати автоматично розміщуються й зберігаються в Кабінеті професійного зростання – розділ Мої можливості – вкладка Завершено.
Сертифікати НЕ надсилаються електронною поштою.

Реєстр виданих сертифікатів про підвищення кваліфікації за програмою «Толока стійкості #2/2024 (3 сезон)  Стійка школа. Як залучити фінанси і досягти сталого розвитку» Перейти за покликанням не пізніше ніж через 15 календарних днів з дня події та із зазначенням інформації, визначеної Постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.