Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

Відгуки про можливість підвищення кваліфікації

«На одній Wi-Fi хвилі з учнями та ученицями: технологія змішаного навчання на заняттях української мови»

Усього залишено відгуків: 3

Майстерно розроблений курс. Має чітку діяльнісну компетентнісну спрямованість. Цей курс для педагогів, які знаходяться в пошуку інновацій, готових до інтеграції форм і змістів у своїй професійній діяльності. Дякую пані Олесі за те, що постійно перебувала з нами на одній WI-FI хвилі., за професійну майстерність, творчий підхід до викладання курсу, підтримку, щирість та неймовірну жіночу привабливість. Також завдячую платформі EdWay за можливість професійного зростання..
Чудовий курс. Багато практики, яка є цікавою і корисною не тільки для вчителя, а й для учнів. Спробувала зі своїми учнями такі види роботи - отримали задоволення усі! Курс вартий уваги! Пані Олеся просто неймовірна викладачка, цікава людина, висококваліфікована педагогиня.!
Дякую пані Олесі за натхненний практичний курс. Спочатку занурюєшся в теоретичну частину, яку тьютор вміло поєднує з власними прикладами впровадження цієї технології . Далі ми по частинках розбирали всі "станції", особливості роботи на кожній із них. Для мене кульмінаційним моментом стала участь в уроці за технологією змішаного навчання.Це було так драйвово йти за маршрутом і відкривати для себе щоразу щось новеньке. Після такого практичного заняття, коли ми на себе "одягнули " цю технологію і побували в ролі учнів, почали працювати над створенням свого заняття . На Майстермайнді ми поділилися ідеями щодо власних уроків за даною технологією . Як результат -- провели урок зі своїми учнями . Пані Олеся вибрала не тільки влучну назву для свого курсу, а й зуміла створити таку атмосферу, що учасники відразу поєдналися" в одну хвилю" Якщо ви хочете отримати і практичні навички ,і задоволення від процесу навчання, то вам саме сюди!!!