Олеся Чайківська "На одній Wi-Fi хвилі з учнями та ученицями"
Філологиня, заступниця директора з НВР ЗЗСО ім. В. Чорновола міста Южного Одеської області, випускниця «Школи 3:0» Центру Інноваційної Освіти «Про.Світ», сертифікована тренерка, едкемперка
Форми підвищення кваліфікації:
- Інше: Очна, дистанційна
Види підвищення кваліфікації:
- вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- практикуми (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
- тренінги (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Цільові авдиторії:
- Інше: Учителі й викладачі української мови та літератури
Напрями підвищення кваліфікації:
- емоційно-етична компетентність
- мовленнєва, комунікаційна компетентність
- формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей умінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України «Про освіту»
- цифрова компетентність
Мене звати Олеся. Я родом з Одеси. За покликанням філологиня. Моя місія влюбити учнів в українську мову. Працюю в школі 26 років, маю вищу категорію, звання «вчитель-методист», а найголовніше полюбляю полювати на інновації!
Випускниця «Школи 3:0» Центру Інноваційної Освіти «Про.Світ», співавторка успішного проєкту «ПЕРЕZАВАNТАЖЕNNЯ» (краудфандингова платформа освітніх проєктів GoF).
Упроваджую технологію змішаного навчання на заняттях української мови та літератури. Разом з партнеркою – Ольгою Герасіною – розробили ряд тренінгів з Blended Learning за темами «Змішане навчання: смакує всім», «1+1=1», «Полюєте на інновації? Змішане навчання для вас». Презентували свої напрацювання під час Форуму інноваційної освіти INED (2017 р.), на регіональних EdCamp’ах: міні-EdCamp Odesa (2018 р.), міні-EdCamp Yuzhne (2018 р.), міні-Edcamp Velyki Gaji (2019 р.), міні-Edcamp Zolotonosha (2019 р.). Ділилися досвідом впровадження змішаного навчання на запрошення адміністрації Львівського ліцею імені Івана Пулюя ( 2019 р.).
Про впровадження технології змішаного навчання в НВК ім. В. Чорновола розповідається на сайті НУШ у статті «Три історії успіху» https://cutt.ly/sTyzr
Під час І Всеукраїнської науково-практичної конференції презентувала досвід роботи за темою «Змішане навчання на заняттях української мови» у секції «Інновації як засіб прогресивних змін в освіті: теорія і практика» (Одеса, 2019 р.)
За результатами конкурсу «Біла ворона, яка змогла!» у 2020 році моя розробка «На одній Wi-Fi хвилі: все про blended learning» увійшла в список ТОПРОБОТИ.
Координаторка, співкоординаторка та співорганізаторка міні-Едкемпів Yuzhne (2018 р., 2019 р., 2020 р., 2021 р.)
Учасниця гейміфікованої освітньої онлайн-події «EdCamp-марафон», міжнародного підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «ЕдМандри-Швеція» (2021 р.) Сповідую принцип руху EdCamp - «Give – Get» («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш»).