20 грудня 2022 року уряд ухвалив Стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року та затвердив операційний план заходів на 2022—2024 роки з її реалізації.
Ця Стратегія визначає базові принципи, цільові групи, стратегічні цілі та завдання щодо реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері освіти.
З повною версією документа можна ознайомитися на сайті Кабінету Міністрів України за покликанням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-skhvalennia-stratehii-vprovadzhennia-hendernoi-rivnosti-u-sferi-osvity-do-2030-roku-ta-zatverdzhennia-operatsiinoho-planu-zakhodiv-na-20222024-roky-z-ii-realizatsii-i201222-1163.
Цей документ грунтовно підкріплює недискримінаційний вимір освіти України.
Якщо ж ви хотіли б зануритися до питань створення вільного освітнього простору, удосконалити свої знання та поглибити розуміння недискримінаційний підходів, на платформі наразі наявні дві можливості підвищення кваліфікації з окресленої проблематики. Вивчайте наявні пропозиції від суб'єктів підвищення кваліфікації:
- Недискримінаційне вчителювання як складова створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища https://edway.in.ua/uk/mpk/459/detail/
- Гендерний аналіз: теорія і практика https://edway.in.ua/uk/mpk/222/detail/