Укр

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Common information 208
Founder: Гощанська селищна рада
Code EDRPOU: 44762975
Service area: Upload in PDF
Administrator: Полицяк Наталія Іванівна
Moderators:
  • Коток Ольга Василівна
Additional information

Центр створений з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – педагогічні працівники). 

 Відповідно до поставленої мети, основними завданнями Центру є:

Надання консультативної підтримки педагогічним працівникам з питань планування та визначення траєкторії їхнього професійного розвитку, проведення супервізії, розроблення внутрішніх документів закладу освіти, освітніх програм, навчальних програм з навчальних предметів (інтегрованих курсів), а також особливостей організації освітнього процесу у закладах освіти за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання. 

Професійна підтримка педагогічних працівників з питань упровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, експериментальної та інноваційної діяльності, нових освітніх технологій. 

Сприяння професійному зростанню педагогічних працівників, зокрема шляхом:

- координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників (методичних об'єднань, творчих груп тощо); 

- узагальнення та поширення інформації з питань професійного розвитку педагогічних працівників; 

- формування баз даних програм підвищення кваліфікації, інших джерел інформації (вебресурсів), необхідних для професійного розвитку педагогічних працівників та розміщення посилань на них на вебсайті Центру. 

 Надання психологічної підтримки педагогічним працівникам.

 Взаємодія та співпраця з місцевими органами виконавчої влади, органами та установами забезпечення якості освіти, закладами загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсними центрами, вищими закладами освіти, міжнародними та громадськими установами та організаціями, засобами масової інформації з питань діяльності Центру. 

News
Семінар-практикум «Практики реалізації змісту навчання технологій у новій українській школі» Review
  • Ольга Коток
  • 24.01.2023
  • 54
Семінар-практикум «Практики реалізації змісту навчання технологій у новій українській школі»

Співпраця з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти в дії!

Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради та методистка лабораторії природничо-математичної освіти та технологій Валентина ЛЮШИНА провели семінар-практикум «Практики реалізації змісту навчання технологій у новій українській школі».

​У ході семінару-практикуму працювали в групах та парах, розглянули проблеми оцінювання та його види, ознайомилися з критеріями оцінювання та попрацювали над чеклістом та рубриками. Значну увагу приділили самооцінюванню роботи на уроці. Захід пройшов цікаво та натхненно.

"Медіаграмотна освіта, молодь та громада" Review
Навчання предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі Review
  • Ольга Коток
  • 26.12.2022
  • 49
Навчання предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі

21 грудня 2022 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради спільно з кабінетом суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели вебінар «Навчання предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі».

Розглянули питання щодо ключових орієнтирів навчання та оцінювання навчальних досягнень учнів, структури уроку у контексті компетентнісного підходу та мотивації учнів до навчання в умовах дистанційного навчання предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі.

Спікери заходу: Пишко Олена Леонідівна, кандидат педагогічних наук, Авдимирець Лілія Анварівна та Герман Наталія Петрівна, методисти кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського ОІППО, модератор – Полицяк Наталія Іванівна, директор КУ «Центр ПРПП» Гощанської селищної ради.

Щиро дякуємо за співпрацю!

 

Відеозапис вебінару за покликанням: https://sites.google.com/.../1ZCCSgeKw6iMTphIea7uDXQ.../edit

Онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі» Review
  • Наталія Полицяк
  • 09.11.2022
  • 56
Онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі»

8 листопада 2022 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради проведено онлайн-діалог «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні та світі», який присвячено Дню української писемності та мови.

На заході розглянули питання мови як маркеру боротьби з ворогом, неологізмам російсько-української війни 2022 року, змінам, що відбулися в мові з початком повномасштабного вторгнення, зв'язок ідей кирило-мефодіївців з історією сьогодення, значення творчості Івана Огієнка та Михайла Жовтобрюха на формування сучасних мовних тенденцій.

Спікери онлайн-діалогу: Леся Заводна та Мирослава Мазурок, методисти кабінету редакційно-видавничої діяльності Рівненського ОІППО, Ганна Совпенець, вчителька української мови та літератури Синівського ліцею, Тетяна Гуда, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гощанської селищної ради та Наталія Полицяк, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гощанської селищної ради.

Дякуємо колегам за співпрацю!

View all (6)