Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

EdWay: інструментальне рішення для організації процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Підвищення рівня обізнаності провайдерів освітніх послуг у сфері підвищення кваліфікації про використання сучасних інструментальних рішень; ознайомлення з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для організації та здійснення процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; набуття первинних умінь та навичок використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

EdWay: інструментальне рішення для організації процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Суб’єкт підвищення кваліфікації:

Громадська організація «ЕдКемп Україна»

Розробники / розробниці програми:

Оксана Дегтярьова, фахівчиня з управліннями проєктами та програмами ГО "ЕдКемп Україна", керівниця Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»; Ганна Петрученя, фахівчиння з програмного напрямку ГО "ЕдКемп Україна", співкоординаторка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»

Особа (особи), які виконують програму:

Напрями підвищення кваліфікації:

 • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
 • розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)

Форма підвищення кваліфікації:

 • дистанційна

Види підвищення кваліфікації:

 • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)

Цільові авдиторії:

 • Викладач
 • Завідувач
 • Керівник
 • Усі

Перелік загальних компетентностей:

 • Інформаційно-комунікаційна компетентність
 • Розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їхніх заступників)
 • Цифрова компетентність, інформаційно-комунікативні та цифрові технології в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку

Перелік професійних компетентностей:

 • Інше: упраління професом підвищення кваліфікації

Тематичний план

Блок 1. Вступ. Правове підґрунтя створення Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay».

Блок 2. Структура платформи. Функціональні можливості для суб'єктів підвищення кваліфікації. Цифровізація управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників: електронні архіви програм підвищення кваліфікації і документів про результати підвищення кваліфікації, моніторинг підвищення кваліфікації засобами платформи.

Блок 3. Служба підтримки користувачів. Довідковий центр «EdWay»: структура, огляд тематичних розділів. Найчастіші запитання. Звернення до Служби підтримки.

Блок 4. Процес реєстрації на платформі та подання заявки на навчання. Робота в Кабінеті професійного зростання. Кабінет суб'єкта підвищення кваліфікації. Управління можливостями.

Блок 5. Запитання - відповіді.

Учасницьке коло дізається про використання сучасних інструментальних рішень у сфері підвищення кваліфікації; ознайомиться з можливостями Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» для організації та здійснення процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників; на практиці набуде первині уміння та навички використання функціоналу платформи «EdWay» для цифровізації управлінських процесів у сфері підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Для отримання сертифікату про підвищення кваліфікації необхідно заповнити форму зворотного зв'язку та отримати не менше ніж 80% правильних відповідей.

Терміни заповнення форми зворотного зв'язку: з 03.03.2023 до 10.03.2023.

Покликання на форму зворотного зв'язку: Перейти за покликанням

 

 

 


 


 

Дата проведення вебінару: 03.03.2023 з 15:00 до 17:00.

Покликання для входу на вебінар: Перейти за покликанням

Покликання на форму зворотного зв'язку: Перейти за покликанням

Заповнення форми зворотного зв'язку: з 03.03.2023 до 10.03.2023.

Перевірка форм зворотного зв'язку: з 11.03.2023 до 15.03.2023.

Крайдата генерації документів про підвищення кваліфікації: до 20.03.2023.