Eng

Олена Масалітіна (ФОП)

Привабливість:

Усього залишено відгуків: 36

Лінгвістка, літературна редакторка, віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», експертка й тренерка з недискримінаційного підходу в освіті, кандидатка філологічних наук, доцентка

Загальна інформація 77
Керівник / керівниця: Масалітіна Олена Анатоліївна
Рік заснування: 2014
Код ЄДРПОУ / ІНН: 2901716143
Різновид: Фізична особа – підприємець
Організаційно-правова форма господарювання: Підприємець – фізична особа
Форми підвищення кваліфікації:
  • Інше: Очна, дистанційна
Види підвищення кваліфікації:
  • вебінари (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • майстер-класи (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • практикуми (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
  • тренінги (навчання за програмами підвищення кваліфікації)
Цільові авдиторії:
  • Усі
Напрями підвищення кваліфікації:
  • емоційно-етична компетентність
  • мовленнєва, комунікаційна компетентність
  • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій)
Додаткова інформація

Віцеголова Ради ГО «ЕдКемп Україна», кандидатка філологічних наук, доцентка, співавторка концепції Нової української школи, радниця міністра освіти і науки України і співкоординаторка робочої групи з питань політики гендерної рівності та протидії дискримінації в освіті Міністерства освіти і науки України (2016 – 2020 роки), переможниця Національної незалежної премії «Жінка України» в номінації «Освіта: середня» (2020 р.), входить до рейтингу «100 найупливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус» (2020 р, 68 позиція).

Співавторка і лекторка онлайн-курсів «Недискримінаційний підхід в освіті» (EdEra), «Як провести ЕдКемп для своєї громади» (ВУМ-online), «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» (Prometheus). 

Розробила методологію та започаткувала навчання для авторських колективів і співробітників видавництв, сертифікаційну експертну програму та антидискримінаційну експертизу підручників, яка нині є обо’язковою на державному рівні: як результат – у 2020 році лише 1 % шкільних підручників, що друкуються за державний кошт, не враховують недискримінаційний підхід, а в 2016 таких було 86%. 

У доробку чимало наукових та науково-популярних статей з теми видимості жінок в українській мові (жіноче назовництво, фемінітиви), зокрема низка відеоуроків «Фемінітиви в українській мові», відеомайстерка «Мовна підКЛЮЧка». 

Із 2019 року тренерка, літредакторка і методистка програми навчання м’яких навичок (соціально-емоційного й етичного навчання, СЕЕН), яка поступово впроваджуватиметься в кожній українській школі. 

Усі можливості суб’єкта підвищення кваліфікації
Переглянути

Упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції “Нова українська школа“ (група 1)

Привабливість:
star icon
Переглянути

Упровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти відповідно до Концепції “Нова українська школа“ (група 2)

Привабливість:
Переглянути всі можливості