Edway
Відповідно до постанови КМУ № 800 З урахуванням професійного стандарту за професією «Вчитель»

Плануємо своє навчання на травень-червень: корисні поради та ресурси

  • 05 Травень 2023, 21:25
  • Д. Дегтярьов
  • 404
None

Час летить, і навчальний рік наближається до завершення. Тож саме час подумати про те, як краще спланувати своє навчання за програмами підвищення кваліфікації на травень та червень.

Пропонуємо Вам добірку програм підвищення кваліфікації, які представили на EdWay різні суб'єкти підвищення кваліфікації.  

Не гайте часу та дізнайтеся більше про програми підвищення кваліфікації, які вас зацікавили, й ознайомтеся з новими можливостями для свого професійного та особистого розвитку. Ось кілька програм, які будуть доступні у травні — червні в різних напрямах підвищення кваліфікації, що стосуються Нової української школи (НУШ) і є важливим елементом реформування освіти в Україні:

НУШ: базова середня освіта — про забезпечення українського вчительства знаннями та навичками, необхідними для впровадження реформи Нової української школи в 5–6 класах — https://edway.in.ua/uk/mpk/414/detail/.

Цифровізаційні лайфхаки: технології та інструментарій якісної організації освітнього процесу в НУШ — як стимулювати учительство закладів загальної середньої освіти, працівників / працівниць закладів та установ позашкільної освіти до опанування та усвідомленого використання цифрових технологій та інструментарію якісної організації дистанційного й змішаного навчання в освітньому процесі засобами авторських відсебецій (лайфхаків) — https://edway.in.ua/uk/mpk/485/detail/ .

Оцінювання в НУШ. Громадянська та історична освітня галузь — про формування в учительства знань та навичок, необхідних для якісного оцінювання досягнень здобувачів освіти з предметів громадянської та історичної освітньої галузі - https://edway.in.ua/uk/mpk/503/detail/

Формувальне оцінювання досягнень учнів в 5–6 класах НУШ — ознайомлення учасників курсу із нормативно-правовими документами та методичними рекомендаціями, що врегульовують питання актуальності впровадження та практичного застосування формувального оцінювання в 5–6 класах НУШ — https://edway.in.ua/uk/mpk/64/detail/

Тригери інтерактивного навчання… або ресурси, які викличуть цікавість ваших учнів — поглибити знання / поінформованість педагогів щодо використання сучасних технологій, цифрових інструментів, включаючи можливості штучного інтелекту та нейромереж, під час проєктування та проведення сучасних занять, з урахуванням позитивних тригерів у навчанні — https://edway.in.ua/uk/mpk/573/detail/.  

НУШ: модельні навчальні програми громадянської та історичної освітніх галузей — ознайомлення із Державним стандартом базової середньої освіти, модельними програмами громадянської та історичної освітньої галузі, особливістю організації навчання здобувачів освіти відповідно до концепції НУШ у 5 класі — https://edway.in.ua/uk/mpk/363/detail/

Модельні навчальні програми:етика, культура добросусідства, вчимося жити разом — ознайомлення із Державним стандартом базової середньої освіти; модельними програмами соціальної та здоров'язбережувальної освітньої галузі:етика, культура добросусідства, вчимося жити разом; особливістю організації навчання здобувачів освіти відповідно до Концепції «НУШ» у 5 класі — https://edway.in.ua/uk/mpk/364/detail/

Бажаємо Вам успіхів у професійному розвитку! 

Зростаємо разом з EdWay! Разом до Перемоги у всіх сенсах!